נעים להכיר, אצלנו זה חכם ופשוט!

חברת SMART & SIMPLE מספקת מגוון פתרונות חדשניים לבנייה מתקדמת.

נעים להכיר! אנחנו חברת סמארט אנד סימפל. חברה משפחתית שפועלת באופן אחר ושונה בנוף הישראלי. יש לנו מטרות ברורות ושאיפה לעזור לכם לעצב את בית חלומותיכם בבחירת החלונות המושלמים עבורכם, ולהיטיב עם הסביבה באמצעות פתרונות חדשניים לבנייה מתקדמת.
אנחנו מייבאים מוצרים מהחברות המובילות בעולם. בחירת המוצרים נעשית בקפידה ובשמירה על סטנדרטי איכות מהגבוהים והמחמירים שיש. בסמארט אנד סימפל אנחנו שמים דגש על איכות ומקצועיות ושומרים על שירות אישי, מדויק ומקצועי ללקוחותינו.

כל מוצרינו המיובאים עומדים בתו תקן אירופאי ובעלי עמידות לאורך שנים. חומרי הגלם עברו בקרת איכות גבוהה וקפדנית וכך בין היתר, אנחנו שומרים על הסביבה.
אחד העקרונות המלווים אותנו הוא קיימות. המוצרים שלנו עוברים תהליכי ייצור המאפשרים שמירה על מערכת בת קיימא.
כל מוצרינו חוסכים באנרגיה, מפחיתים שימוש בחשמל כגון מיזוג (חם\קר) ובצורך בתאורה.

אנחנו מאמינים כי ייעול אנרגטי הוא הבחירה הנכונה ביותר לביתכם, ואנו נבצע זאת תוך שימת דגש על ערכי בניה מתקדמת וחדשנית לצד הבחירה בבידוד אקוסטי ותרמי.
עם המוצרים שלנו תוכלו לחסוך בכסף, אנרגיה, אמצעי בידוד שונים וכל זאת מבלי להתפשר על איכות ומראה מעוצב ואסתטי.

לאורך שנות פעילותנו ראינו בלקוחות שותפים לדרך שלנו, אנו בונים מערכות יחסים הנתמכות בחוויית שירות וביחס אישי ברמה גבוהה וללא פשרות. אנו מאמינים כי השירות המקצועי והבלתי מתפשר שלנו הוא זה שיעניק ללקוחותינו סביבת חיים בריאה ואיכותית.

השאיפה שלנו לשנים הקרובות היא לתרום למאמץ בבלימת ההתחממות הגלובלית!

חברת "SMART & SIMPLE – פתרונות בניה" שמה לעצמה כמטרה להמשיך לצמוח ולהוביל את תחום המערכות לייעול אנרגטי בשנים הקרובות, זאת לצד פעילות מתמשכת להעלאת המודעות ליצירת בית מבודד תרמית ואקוסטית אשר מייצר עבורכם את בית חלומותיכם.

הכירו אותנו...

נתי להט

מנהל שיווק

נתי להט – מייסד ובעלים, בן 44, נשוי ואב לשלושה המתגורר במושב שכניה בגליל.

יזם בענף הבניה למעלה מעשור, מייסד "קבוצת להט" העוסקת בתחום הנגרות והעץ, קבוצה הכוללת את חברת "ירוק עבודות בעץ" , חברת "לייזר טק" וחברת "Green it".

"אני מאמין בחדשנות ולכן לאורך פעילותי כיזם, חקרתי ובחנתי טכנולוגיות וחומרים בהם נעשה שימוש במדינות המתקדמות בעולם. מחקר זה היווה את הבסיס למוצרים ולשירותים שאני מספק בעסקיי השונים. אני מאמין כי כל לקוח צריך לקבל מוצר איכותי ועמיד וזאת לצד שירות ללא פשרות".

ערן אסאו

מנהל שירות ותפעול

ערן אסאו – מייסד ובעלים, בן 45, נשוי ואב לשתי בנות המתגורר בכפר סבא.

עסק בתחום התקשורת במשך חמש עשרה השנים האחרונות.

"במסגרת התפקידים שמילאתי בתחום התקשורת נדרשתי לספק דיוק, אסתטיקה ויכולות בין אישיות מגוונות. אני מאמין כי הבסיס להצלחה בתחום הבנייה הוא יסודיות ומתן דגש לפרטים הקטנים ביותר תוך יצירת חוויה ללקוח, לאדריכל ולקבלן. את חברת "חכם ופשוט – פתרונות בניה" הקמתי עם שותפי נתי להט במטרה להעלות את המודעות לחשיבות הבידוד התרמי והאקוסטי."

דילוג לתוכן